ul. Reymonta 10, 05-090 Raszyn

facebook logo
Logo

Zadzwoń do nas

+48 512 613 746

Napisz wiadomość

biuro@dstrentcar.pl

Wypożyczalnia Wózków Paletowych – Warszawa

Wózki paletowe ręczne i elektryczne to urządzenia niezwykle pomocne, służące do podnoszenia, opuszczana i przewożenia towarów, znajdujących się na paletach. Nasza wypożyczalnia samochodów dostawczych i osobowych zajmuje się także wynajmem krótko- i długoterminowym wózków paletowych ręcznych. Oferujemy innowacyjne i sprawdzone urządzenia od renomowanych na rynku producentów, które ułatwiają i znacznie usprawniają prace w przedsiębiorstwach, należących do różnych branż.

Powodów, dla których klienci decydują się na skorzystanie z usług wypożyczalni wózków paletowych, jest wiele. Niekiedy wiąże się to z wykonaniem prac sezonowych, awarią własnego sprzętu lub chęcią unowocześnienia swoich własnych zasobów, bez konieczności dokonywania dużych inwestycji. Niepodważalnym atutem wynajmu paleciaków są elastyczne warunki wypożyczenia, jakie oferujemy kontrahentom.

Wypożyczalnia paleciaków Warszawa

Wózki paletowe ręczne napędzane są siłą ludzkich mięśni i nie są wyposażone w napęd elektryczny. Idealnie sprawdzają się podczas wykonywania prac w magazynach i hurtowniach, a także sklepach wielkopowierzchniowych. Wózki paletowe elektryczne to rozwiązanie pozwalające odciążyć operatora paleciaka, inaczej niż w przypadku ręcznego wózka paletowego. Najczęściej używa się ich do przewożenia bardzo ciężkich ładunków.

Klientom z Warszawy i okolicznych miejscowości oferujemy wynajem krótko- i długoterminowy wózków paletowych ręcznych na okres od jednego dnia do nawet 12 miesięcy. Koszt wypożyczenia wózka paletowego zależny jest od czasu trwania umowy, dlatego zachęcamy zapoznać się z cennikiem usługi. W ofercie naszej wypożyczalni paleciaków w Warszawie znajduje się także możliwość wynajęcia wózka widłowego, gdyby potrzebowali Państwo bardziej zaawansowanej maszyny do realizacji swoich celów.

Wynajem paleciaków

Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów współpracy, a także znalezienia odpowiedzi na nurtujące pytania, dotyczące wypożyczenia wózków paletowych w Warszawie. Gwarantujemy indywidualne podejście, profesjonalizm, terminowość oraz wytrzymałe, markowe i w pełni sprawne wózki paletowe, które każdorazowo testujemy przed podpisaniem z Państwem umowy wynajmu. Na atrakcyjność oferty wypożyczalni paleciaków wpływają również zoptymalizowane i atrakcyjne ceny wynajmu wózków paletowych, o czym przekonało się już szerokie grono klientów. Czekamy na Państwa wiadomość i pozostajemy do dyspozycji.