ul. Reymonta 10, 05-090 Raszyn

facebook logo
Logo

Zadzwoń do nas

+48 512 613 746

Napisz wiadomość

biuro@dstrentcar.pl
Wynajem długoterminowy

Wynajem długoterminowy wózków widłowych

wynajem wózka widłowego warszawa
Wynajem krótkoterminowy wózków widłowych

Wykonanie prac sezonowych, czy awaria własnego sprzętu to czynniki, które determinują konieczność wynajęcia wózka widłowego. W odpowiedzi na zapotrzebowanie Klientów, wprowadziliśmy do oferty wynajem długoterminowy wózków widłowych. Propozycja adresowana jest do przedsiębiorców, którzy potrzebują wózka na kilka dni, aby terminowo wykonać zakontraktowane prace.

Dysponujemy sprzętem o różnym przeznaczeniu, dostosowując okres najmu do indywidualnych potrzeb Klientów. Wózki posiadają niezbędną rejestrację w Urzędzie Dozoru Technicznego, są sprawdzane pod kątem technicznym i na bieżąco serwisowane. Wynajęty sprzęt możemy dowieźć pod wskazany przez Klienta adres.

Wynajem wózków widłowych

Proponujemy wynajem wózków widłowych o różnych parametrach technicznych, które Klienci mogą dopasować do swoich zindywidualizowanych potrzeb. Nasi pracownicy doradzą w wyborze odpowiedniego urządzenia, a także przygotują wszelkie niezbędne dokumenty związane z najmem długoterminowym.

Oferujemy atrakcyjne warunki cenowe, które dopasowujemy między innymi do czasu, na jaki Klienci chcą wypożyczyć wózek. Stawiamy przede wszystkim na jakość. Sprzęt, którym dysponujemy, to produkty markowe, pochodzące od uznanych na rynku firm. Gwarantują niezawodność oraz bezpieczeństwo użytkowania.

Długoterminowy najem

Wynajem długoterminowy wózków widłowych realizujemy na podstawie zawartej z Klientem umowy, w której określony jest przewidywany czas korzystania ze sprzętu. Daty są elastyczne, a dopasowujemy je do Państwa bieżących potrzeb. Wystarczy kontakt z pracownikami naszej firmy, aby przedłużyć umowę, określając nową datę zwrotu wózka.

Skorzystaj z wsparcia specjalistów

Dysponujemy zespołem specjalistów w zakresie wózków podnośnikowych, którzy służą pomocą w razie jakichkolwiek problemów z eksploatacją wypożyczonego sprzętu.

Pracownicy pomogą także w doborze odpowiedniego podnośnika, biorąc pod uwagę Państwa oczekiwania oraz planowany sposób wykorzystania wózka. Zapraszamy do kontaktu, aby poznać szczegóły oferty oraz zarezerwować wybrane urządzenie.

Oferta DST Rent Car

wynajem samochodów dostawczych warszawa

Opel Movano z windą

kontener + winda 750kgWymiary zabudowy:4200x2200x2190

wynajem samochodów dostawczych warszawa

Opel Movano LH32

- L3H2 (3,73m po podłodze)- 2.3 CDTI 130KM

samochód dostawczy bus opel wynajem warszawa

Opel Movano plandeka

- L3H2 (3,73m po podłodze)- 2.3 CDTI 130KM

wynajem busa warszawa

Opel Vivaro BUS

Extra Long z silnikiem 1.6 CDTI 120KM8 osób + kierowca

wózek widłowy wynajem warszawa

Wózek widłowy

Wymiary:długość ( bez wideł ) 2290 mm, szerokość 1070 mm, wysokość 2080 mm