ul. Reymonta 10, 05-090 Raszyn

facebook logo
Logo

Zadzwoń do nas

+48 512 613 746

Napisz wiadomość

biuro@dstrentcar.pl
Wynajem długoterminowy

Wynajem długoterminowy wózków widłowych

wynajem wózka widłowego warszawa
Wynajem krótkoterminowy wózków widłowych

Wypożyczalnia samochodów osobowych, dostawczych i użytkowych DST Rent Car działa kompleksowo, dlatego w ofercie dostępna jest usługa wynajmu krótko- i długoterminowego wózków widłowych w Warszawie. Do dyspozycji klientów pozostaje kilka modeli wózków widłowych, jakie można wynająć w opcji długoterminowej. Dzięki temu kontrahenci z sektora biznesowego mogą z łatwością dopasować uwarunkowania techniczne pojazdów do rodzaju wykonywanych prac. Wynajem długoterminowy wózków widłowych to doskonała propozycja dla przedsiębiorców, których dotknęła nagła awaria własnego sprzętu lub nie mają potrzeby inwestowania dużych kwot w zakup własnego pojazdu specjalistycznego.

Wynajem długoterminowy wózka widłowego ma wiele zalet. Przede wszystkim wynajmując wózek widłowy na okres długoterminowy zyskują Państwo gwarancję w pełni przygotowanego do działania urządzenia. Wszystkie wózki widłowe, jakie wynajmujemy długoterminowo, zarejestrowane są w Urzędzie Dozoru Technicznego i dodatkowo przechodzą regularnie przeglądy techniczne. Fakt ten przekłada się na bezpieczeństwo i wygodę użytkowania, a awarie wózków widłowych, wynajętych długoterminowo, praktycznie nie mają miejsca, dzięki czemu płynność pracy w Państwa firmy nie zostaje zakłócona.

Wózki widłowe na wynajem długoterminowy

Wózki widłowe, jakie oferujemy na wynajem w Warszawie, dostępne są w opcji długoterminowej oraz krótkoterminowej. Czas trwania wypożyczenia zależy przede wszystkim od indywidualnych preferencji i potrzeb klientów. O ile wynajem krótkoterminowy wózków widłowych jest doraźny, tak wynajem długoterminowy może zapewnić sprzęt na okres kilku tygodni, a nawet miesięcy.

Cenimy sobie indywidualne podejście, dlatego warunki wynajmu długoterminowego wózków widłowych w Warszawie i okolicznych miejscowościach ustalamy każdorazowo indywidualnie z naszymi klientami. Pozwala to na dopasowanie oferty do osobistych potrzeb kontrahentów, co w konsekwencji przekłada się na większe zadowolenie z obsługi. Na prośbę klientów, którzy zdecydują się na wynajem długoterminowy wózków widłowych, możemy przetransportować urządzenia w formule „door-to-door”, czyli pod wskazany adres.

Wózki widłowe wynajem długoterminowy

Koszt wynajmu długoterminowego wózka widłowego w Warszawie jest bardzo korzystny i zoptymalizowany, ponieważ cena zawsze dostosowana jest do dokładnego czasu trwania wypożyczenia oraz przeznaczenia technologicznego urządzenia. W celu poznania szczegółów oferty, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszymi specjalistami, którzy przygotują atrakcyjną propozycję wynajmu długoterminowego wózka widłowego, skrojoną na miarę Państwa potrzeb.

Oferta DST Rent Car

wynajem samochodów dostawczych warszawa

Opel Movano z windą

kontener + winda 750kgWymiary zabudowy:4200x2200x2190

wynajem samochodów dostawczych warszawa

Opel Movano LH32

- L3H2 (3,73m po podłodze)- 2.3 CDTI 130KM

samochód dostawczy bus opel wynajem warszawa

Opel Movano plandeka

- L3H2 (3,73m po podłodze)- 2.3 CDTI 130KM

wynajem busa warszawa

Opel Vivaro BUS

Extra Long z silnikiem 1.6 CDTI 120KM8 osób + kierowca

wózek widłowy wynajem warszawa

Wózek widłowy

Wymiary:długość ( bez wideł ) 2290 mm, szerokość 1070 mm, wysokość 2080 mm