ul. Reymonta 10, 05-090 Raszyn

facebook logo
Logo

Zadzwoń do nas

+48 512 613 746

Napisz wiadomość

biuro@dstrentcar.pl
Transport wózków widłowych

Transport wózków widłowych Warszawa

Oferujemy transport wózków widłowych w Warszawie, obejmujący widlaki wypożyczone w naszej firmie lub będące własnością klienta. Zapewniamy bezpieczeństwo podczas transportu, a także terminową i sprawną jego realizację. Dysponujemy własną flotą pojazdów przystosowanych do przewozu wózków widłowych o różnych gabarytach oraz zespołem kierowców, legitymujących się dużym doświadczeniem w realizacji tego rodzaju usług.

wynajem wózka widłowego warszawa
Wynajem krótkoterminowy wózków widłowych

Do jakich klientów kierujemy ofertę obejmującą transport wózka widłowego?

Do każdego, kto – z różnych względów – nie dysponuje własnymi samochodami transportowymi, a potrzebuje przewieźć sprzęt niezbędny do realizacji zaplanowanych prac.

Zapewniamy usługę kompleksową, obejmującą transport wózków widłowych w formule „door-to-door”, czyli bezpośrednio pod adres wskazany przez klienta.

Transport z wózkiem widłowym

Zlecając naszej firmie transport z wózkiem widłowym, macie państwo gwarancję, że sprzęt dotrze na miejsce w ustalonym wcześniej czasie. Niezwykle istotne jest dla nas bezpieczeństwo, dlatego też pracownicy DST Rent Car przykładają ogromną wagę do prawidłowego zabezpieczenia widlaka na czas transportu. Samochody wykorzystywane do realizacji usługi posiadają niezbędne ubezpieczenia oraz aktualne badania techniczne.

Jak zlecić transport wózka widłowego?

Aby zlecić przewiezienie widlaka, wystarczy skontaktować się z naszymi pracownikami, uzgodnić termin transportu, wskazać miejsce odbioru sprzętu oraz adres docelowy. Na tej podstawie przygotujemy dla państwa atrakcyjną ofertę cenową.

Współpracujemy z klientami, którzy poszukują usługi jednorazowej, jak i z firmami chcącymi okresowo korzystać z transportu wózków widłowych.

Transport wózka widłowego cena

Transport wózka widłowego to cena zależna od kilku czynników. Pierwszym z nich jest rodzaj sprzętu, jaki mamy przewieźć, co determinuje konieczność zaangażowania odpowiedniego pojazdu. Kolejnym istotnym elementem jest odległość od miejsca odbioru do miejsca docelowego. Wszystkie koszty związane z realizacją transportu przedstawimy państwu już podczas wstępnej rozmowy.

Zapraszamy do współpracy! Wystarczy skontaktować się z nami, aby uzyskać wszelkie niezbędne informacje, obejmujące transport wózków widłowych. Korzystając z naszych usług, zyskują państwo gwarancję rzetelności, bezpieczeństwa podczas transportu, a także atrakcyjnej ceny.

W razie pytań – zachęcamy do kontaktu osobistego, telefonicznego bądź za pośrednictwem formularza, umieszczonego na naszej stronie internetowej.

Oferta DST Rent Car

wynajem samochodów dostawczych warszawa

Opel Movano z windą

kontener + winda 750kgWymiary zabudowy:4200x2200x2190

wynajem samochodów dostawczych warszawa

Opel Movano LH32

- L3H2 (3,73m po podłodze)- 2.3 CDTI 130KM

samochód dostawczy bus opel wynajem warszawa

Opel Movano plandeka

- L3H2 (3,73m po podłodze)- 2.3 CDTI 130KM

wynajem busa warszawa

Opel Vivaro BUS

Extra Long z silnikiem 1.6 CDTI 120KM8 osób + kierowca

wózek widłowy wynajem warszawa

Wózek widłowy

Wymiary:długość ( bez wideł ) 2290 mm, szerokość 1070 mm, wysokość 2080 mm