ul. Reymonta 10, 05-090 Raszyn

facebook logo
Logo

Zadzwoń do nas

+48 512 613 746

Napisz wiadomość

biuro@dstrentcar.pl
Wynajem wózków widłowych Warszawa

Wynajem wózków widłowych Warszawa

Nasza wypożyczalnia, poza samochodami osobowymi i dostawczymi, oferuje wynajem wózków widłowych w Warszawie.

Do dyspozycji klientów dostępnych jest kilka modeli wózków widłowych, za sprawą czego można dostosować uwarunkowania techniczne sprzętu do rodzaju wykonywanych prac.

Z usługi wynajmu wózków widłowych najczęściej korzystają przedsiębiorcy, których dotknęła nagła awaria urządzenia lub nie mają potrzeby inwestowania dużych kwot w zakup własnego wózka widłowego.

wynajem wózka widłowego warszawa
Wynajem wózków widłowych Warszawa

Wynajmując wózek widłowy w warszawskiej firmie DST Rent Car, zyskują Państwo gwarancję w pełni przygotowanego do działania urządzenia. Wszystkie wózki widłowe przechodzą bowiem okresowe przeglądy techniczne i dodatkowo zarejestrowane są w Urzędzie Dozoru Technicznego.

DST Rent Car

Fakt ten zapewnia bezpieczeństwo użytkowników wózków widłowych i płynność wykonywanych obowiązków, co przekłada się na wiarygodność Państwa firmy i jej dobre imię.

Wynajem wózków widłowych mazowieckie

wynajem wózek widłowy warszawa
Wózek widłowy Toyota

Istnieje możliwość wynajęcia wózka widłowego na okres krótko i długoterminowy. Czas trwania wypożyczenia zależy przede wszystkim od indywidualnych preferencji i potrzeb klientów.

Wynajem krótkoterminowy wózków widłowych w Warszawie adresowany jest do osób, które chcą terminowo wykonać prace i potrzebują dodatkowego sprzętu na kilka dni.

wózek widłowy wynajem warszawa
Wózek widłowy Toyota

Szybka i bezpośrednia dostawa wózka widłowego

Nie muszą Państwo martwić się o transport – oferujemy szybką dostawę bezpośrednio pod wskazany adres, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Dostarczenie wózków widłowych, które wynajmuje się na okres długoterminowy, również leży w naszej gestii. Na specjalne życzenie klienta, możemy przetransportować je w formule „door-to-door”.

Korzystne warunki wypożyczalni

Wynajem długoterminowy wózków widłowych szczególnie zainteresuje przedsiębiorców, poszukujących sprzętu na okres kilku tygodni, a nawet miesięcy. Warunki oraz czas trwania wynajmu długoterminowego wózka widłowego w Warszawie ustalamy indywidualnie. Pozwala to dostosować ofertę do Państwa wymagań i zapewnić atrakcyjną cenę.

Wynajem wózków widłowych cena

Koszt wynajmu wózka widłowego jest bardzo korzystny i zoptymalizowany, ponieważ cena zawsze dostosowana jest do czasu trwania wypożyczenia oraz przeznaczenia technologicznego urządzenia. Zapraszamy do kontaktu, abyśmy mogli stworzyć dla Państwa kosztorys wynajmu wózka widłowego w Warszawie i udzielić odpowiedzi na nurtujące pytania.

Chętnie przedstawimy szczegóły wynajmu i uwarunkowania techniczne naszych wózków widłowych. Pozostajemy do dyspozycji i służymy pomocą.

Oferta DST Rent Car

wynajem samochodów dostawczych warszawa

Opel Movano z windą

kontener + winda 750kgWymiary zabudowy:4200x2200x2190

wynajem samochodów dostawczych warszawa

Opel Movano LH32

- L3H2 (3,73m po podłodze)- 2.3 CDTI 130KM

samochód dostawczy bus opel wynajem warszawa

Opel Movano plandeka

- L3H2 (3,73m po podłodze)- 2.3 CDTI 130KM

wynajem busa warszawa

Opel Vivaro BUS

Extra Long z silnikiem 1.6 CDTI 120KM8 osób + kierowca

wózek widłowy wynajem warszawa

Wózek widłowy

Wymiary:długość ( bez wideł ) 2290 mm, szerokość 1070 mm, wysokość 2080 mm