ul. Reymonta 10, 05-090 Raszyn

Logo

Zadzwoń do nas

+48 512 613 746

Napisz wiadomość

biuro@dstrentcar.pl

Wynajem z operatorem

Wynajem wózków widłowych z operatorem

Klientom, którzy poszukują kompleksowych rozwiązań w zakresie wynajmu wózków widłowych, proponujemy skorzystanie z oferty najmu sprzętu wraz z operatorem. To możliwość adresowana przede wszystkim do tych przedsiębiorców, którzy chcą wykorzystać w prowadzonych pracach wózek podnośnikowy, a nie dysponują wyszkolonymi pracownikami.

Nasi operatorzy to osoby legitymujące się dużym doświadczeniem w zakresie obsługi wózków widłowych, a także niezbędnymi uprawnieniami. Rozwiązanie to pozwala na wykorzystanie wózka podnośnikowego „ad hoc”, bez konieczności szkolenia pracowników lub zatrudniania dodatkowego personelu do wykonania jednorazowego zadania.

Wysoka jakość usług

Dbamy o to, aby Klienci korzystający z oferty obejmującej wynajem wózków widłowych z operatorem, otrzymali usługę na najwyższym poziomie. Stawiamy przede wszystkim na markowy sprzęt, na bieżąco serwisowany oraz posiadający wszelkie niezbędne legalizacje. Pomagamy w wyborze konkretnego modelu, który najlepiej sprawdzi się przy wykonywanych przez Państwa pracach.

Nasz zespół stanowią pracownicy, posiadający niezbędne doświadczenie w obsłudze wózków podnośnikowych. Oferta obejmuje najem czasowy, który określany jest w umowie wiążącej nas z Klientem. Zapewniamy transport wózka na miejsce realizacji zlecenia, według wcześniej ustalonego harmonogramu.

Elastyczna oferta wynajmu wózków widłowych

Naszym Klientom gwarantujemy indywidualne podejście do każdego zlecenia, które pozwala na wynajem dopasowany ściśle do ich potrzeb. Do wybranego modelu wózka widłowego, dobieramy także niezbędny osprzęt. Proponujemy wynajem wózków z operatorem na jeden lub kilka dni, umożliwiając skorzystanie z oferty w momencie, kiedy podnośnik jest Państwu najbardziej potrzebny.

Dzięki tej możliwości Klienci nie muszą inwestować w zakup sprzętu oraz zatrudnianie dodatkowego personelu. Wszystkimi aspektami zlecenia zajmą się nasi pracownicy. Zapraszamy do kontaktu, aby poznać szczegóły oferty obejmującej wynajem wózków widłowych z operatorem. Dokonamy rezerwacji terminu, a także przygotujemy szczegółowy kosztorys wykonania prac.

Oferta DST Rent Car

Opel Movano z windą

kontener + winda 750kg Wymiary zabudowy: 4200x2200x2190

Opel Movano LH32

- L3H2 (3,73m po podłodze) - 2.3 CDTI 130KM

Opel Movano plandeka

- L3H2 (3,73m po podłodze) - 2.3 CDTI 130KM

Opel Vivaro BUS

Extra Long z silnikiem 1.6 CDTI 120KM 8 osób + kierowca

Wózek widłowy

Wymiary: długość ( bez wideł ) 2290 mm, szerokość 1070 mm, wysokość 2080 mm