Wynajem długoterminowy

Wynajem długoterminowy wózków widłowych

Naszą ofertę wzbogaciliśmy o wynajem długoterminowy wózków widłowych. Klienci, którzy nie dysponują własnym sprzętem lub muszą wykorzystać wózek podnośnikowy przy realizowanych aktualnie pracach, mogą wypożyczyć sprzęt, będący w dyspozycji naszej firmy.

Oferta długoterminowego najmu pozwala przede wszystkim na optymalizacje kosztów. Jeśli nie mają Państwo potrzeby korzystania z wózków w codziennej pracy, warto – zamiast inwestować w zakup sprzętu – skorzystać z naszej propozycji. Zapewnia ona atrakcyjne warunki cenowe, elastyczność w zakresie okresu najmu oraz gwarancję otrzymania wózka sprawnego, posiadającego niezbędną dokumentację legalizującą.

Długoterminowy najem wózków – minimum formalności

Stawiamy przede wszystkim na sprawną obsługę Klienta, dlatego też staramy się minimalizować wszelkie formalności związane z wynajmem. Wystarczy skontaktować się z naszymi pracownikami, którzy pomogą w wyborze i rezerwacji konkretnego modelu. Przygotujemy dla Państwa umowę, a po jej podpisaniu i wpłacie kaucji, w zależności od wybranego wariantu, dostarczymy wózek na miejsce prowadzonych prac lub przekażemy sprzęt w naszej siedzibie.

Wiemy też, jak trudno przewidzieć dokładny czas, w jakim będziecie Państwo chcieli korzystać z wózka. Kontrakt, który zawieramy, można przedłużyć na kolejny okres. Wystarczy skontaktować się z nami i zgłosić chęć prolongowania umowy najmu.

Korzystny wynajem wózków

Wynajem długoterminowy wózków widłowych jest dla Klientów rozwiązaniem optymalnym w zakresie ekonomicznym. Im dłuższy okres najmu, tym niższa cena. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, ustalając warunki współpracy już na pierwszym spotkaniu. Korzystając z naszej oferty, minimalizują Państwo również koszty zarządzania flotą, serwisowania urządzeń, czy dokonywania niezbędnych przeglądów technicznych.

Dysponujemy zespołem doświadczonych pracowników, którzy na każdym etapie współpracy pomagają Klientom w wyborze urządzenia oraz rozwiązują bieżące problemy z jego eksploatacją. W razie awarii sprzętu dysponujemy wózkami zastępczymi, dzięki czemu w nieprzerwany sposób można realizować zakontraktowane prace. Zapraszamy do kontaktu, aby poznać szczegóły oferty długoterminowego najmu wózków widłowych.

Oferta DST Rent Car

Opel Movano z windą

kontener + winda 750kg
Wymiary zabudowy:
4200x2200x2190

Opel Movano LH32

- L3H2 (3,73m po podłodze)
- 2.3 CDTI 130KM

Opel Movano plandeka

- L3H2 (3,73m po podłodze)
- 2.3 CDTI 130KM

Opel Vivaro BUS

Extra Long z silnikiem 1.6 CDTI 120KM
8 osób + kierowca

Wózek widłowy

Wymiary:
długość ( bez wideł ) 2290 mm, szerokość 1070 mm, wysokość 2080 mm

Close Menu

ZAREZERWUJ