ul. Reymonta 10, 05-090 Raszyn

facebook logo
Logo

Zadzwoń do nas

+48 512 613 746

Napisz wiadomość

biuro@dstrentcar.pl

Wypożyczalnia samochodów dostawczych Warszawa

Wypożyczalnia samochodów dostawczych Warszawa

Samochód dostawczy może okazać się nieoceniony w wielu codziennych sytuacjach, kiedy to nasz własny pojazd osobowy nie jest w stanie pomieścić przewożonego ładunku. Mało kto dysponuje na co dzień większym autem, zwłaszcza jeśli zapotrzebowanie na takie usługi jest jedynie sporadyczne i okazjonalne. W takim przypadku najlepiej sprawdzi się wypożyczalnia samochodów dostawczych Warszawa. Taka oferta kierowana jest do firm, a także do klientów indywidualnych. To często najlepsza i najszybsza opcja, aby w wygodny sposób przetransportować potrzebne towary, przedmioty bądź materiały w wybrane miejsce docelowe, bez narażania ich na szwank i uszkodzenie.

Wypożyczalnia samochodów dostawcze auta – w jakich sytuacjach może okazać się pomocne sięgnięcie po tego typu usługi?

– przy przeprowadzce – zmiana miejsca zamieszkania, zabranie ze sobą i przewiezienie do nowego domu bądź mieszkania swojego dobytku to nie lada wyzwanie. Wynajem samochodu dostawczego znacznie ułatwi ten proces, minimalizując ilość wykonanych kursów oraz gwarantując odpowiednie zabezpieczenie nawet cennych i delikatnych przedmiotów.

– podczas przeprowadzania remontu i prac wykończeniowych – w wyniku prac remontowych gromadzi się na ogół wiele odpadów i różnego rodzaju materiałów, które nie nadają się do tradycyjnej segregacji i które należy zawieźć w specjalnie do tego celu wyznaczonego miejsce.

– w razie potrzeby przewozu ładunków i przedmiotów wielkogabarytowych na przykład mebli lub materiałów budowlanych – w takich przypadkach samochód osobowy często okazuje się niewystarczający, gdyż nie dysponuje wystarczającą ilością miejsca, nawet w przypadku posiadania sporego bagażnika.

Wypożyczalnia samochodów dostawczych Warszawa

Choć na rynku znajdziemy wiele firm specjalizujących się w wypożyczaniu samochodów dostawczych różnego typu, DST Rent Car Wypożyczalnia Aut to firma, którą zdecydowanie warto się w tym temacie zainteresować. A dlaczego? O to kilka najważniejszych powodów:

– firma dysponuje dwoma rodzajami solidnych, zawsze sprawnych i kompleksowo wyposażonych samochodów dostawczych: Volkswagen LT35 oraz Iveco Deaily Max

– gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa, zawsze ważne ubezpieczenie oraz badania techniczne wypożyczanych pojazdów

– oferuje elastyczne warunki najmu uzależnione od ilości dni (od 1 dnia do miesiąca lub nawet na dłużej).

– zapewnia łatwe i bezproblemowe formalności

Oferta DST Rent Car

wynajem samochodów dostawczych warszawa

Opel Movano z windą

kontener + winda 750kgWymiary zabudowy:4200x2200x2190

wynajem samochodów dostawczych warszawa

Opel Movano LH32

- L3H2 (3,73m po podłodze)- 2.3 CDTI 130KM

samochód dostawczy bus opel wynajem warszawa

Opel Movano plandeka

- L3H2 (3,73m po podłodze)- 2.3 CDTI 130KM

wynajem busa warszawa

Opel Vivaro BUS

Extra Long z silnikiem 1.6 CDTI 120KM8 osób + kierowca

wózek widłowy wynajem warszawa

Wózek widłowy

Wymiary:długość ( bez wideł ) 2290 mm, szerokość 1070 mm, wysokość 2080 mm