ul. Reymonta 10, 05-090 Raszyn

facebook logo
Logo

Zadzwoń do nas

+48 512 613 746

Napisz wiadomość

biuro@dstrentcar.pl
Wynajem samochodu dostawczego z kierowcą

Wynajem samochodu dostawczego z kierowcą

wynajem samochodów warszawa
Wynajem samochodu dostawczego z kierowcą Warszawa i okolice

Usługa wynajmu samochodów dostawczych wraz z kierowcą, jak sama nazwa wskazuje, to opcja wypożyczenia auta użytkowego z równoczesnym zatrudnieniem osoby kierującej pojazd.

Z możliwości wynajmu samochodu dostawczego korzystają zarówno osoby prywatne, jak i biznesowe.

Opcja ta szczególnie przyda się, kiedy planują Państwo przeprowadzkę mieszkania albo chcą przetransportować wielkogabarytowe przedmioty bez konieczności prowadzenia wynajętego dostawczaka.

Istotne jest, aby przed wynajęciem samochodu dostawczego wraz z kierowcą wybrać renomowaną i sprawdzoną firmę transportową, aby wszystko przebiegło sprawnie i przede wszystkim bezpiecznie. Wszystkie te wytyczne zapewni Państwu współpraca z DST Rent Car, która świadczy usługi transportu „od drzwi do drzwi” w Warszawie i okolicach

Wynajem samochodu dostawczego

Auta tworzące naszą szeroką flotę samochodów dostawczych na wynajem, pozwalają na transport wszelkiego rodzaju i wielkości ładunków. Do Państwa dyspozycji pozostają zarówno pojazdy z plandeką, jak i w zabudowie. Wszystkie samochody dostawcze na wynajem firmy DST Rent Car posiadają pełen pakiet ubezpieczeń OC/AC i aktualne przeglądy techniczne, pozwalające na swobodne i w pełni bezpieczne poruszanie się po drogach.

Dzięki temu mogą mieć Państwo pewność, iż załadowany towar dotrze w miejsce docelowe szybko i bezinwazyjnie. 

Wynajem samochodu dostawczego z kierowcą w Warszawie to usługa niezmiernie wygodna. Poruszanie się po dużym mieście, w szczególności, gdy nie ma się w tym dużego doświadczenia, może sprawić niemałe kłopoty. Wynajem dostawczaka z profesjonalnym kierowcą odejmie Państwu stresu i niepotrzebnych komplikacji podczas przetransportowywania ładunku. Nasi pracownicy są rzetelni i terminowi, co doceniają wszyscy klienci firmy DST Rent Car.

Wynajem aut dostawczych z kierowcą Warszawa i okolice

wynajem samochodów dostawczych warszawa
Wynajem samochodu dostawczego

Zapraszamy do kontaktu z DST Rent Car zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych, poszukujących kompleksowej obsługi z zakresu wynajmu samochodów dostawczych wraz z kierowcą.

Gwarantujemy bezpieczny i szybki transport mienia na terenie Warszawy i okolicznych miejscowości. Stworzymy dla Państwa indywidualny kosztorys usługi, by był jak najbardziej zoptymalizowany i dostosowany do konkretnego zlecenia. Czekamy na kontakt!

Oferta DST Rent Car

wynajem samochodów dostawczych warszawa

Opel Movano z windą

kontener + winda 750kgWymiary zabudowy:4200x2200x2190

wynajem samochodów dostawczych warszawa

Opel Movano LH32

- L3H2 (3,73m po podłodze)- 2.3 CDTI 130KM

samochód dostawczy bus opel wynajem warszawa

Opel Movano plandeka

- L3H2 (3,73m po podłodze)- 2.3 CDTI 130KM

wynajem busa warszawa

Opel Vivaro BUS

Extra Long z silnikiem 1.6 CDTI 120KM8 osób + kierowca

wózek widłowy wynajem warszawa

Wózek widłowy

Wymiary:długość ( bez wideł ) 2290 mm, szerokość 1070 mm, wysokość 2080 mm