ul. Reymonta 10, 05-090 Raszyn

facebook logo
Logo

Zadzwoń do nas

+48 512 613 746

Napisz wiadomość

biuro@dstrentcar.pl
Wynajem krótkoterminowy samochodów dostawczych

Wynajem krótkoterminowy samochodów dostawczych

wynajem samochodów dostawczych warszawa
Wypożyczalnia samochodów dostawczych Warszawa

Wynajem krótkoterminowy samochodów dostawczych jest usługą, którą adresujemy do klientów poszukujących auta przystosowanego do przewozu mebli czy materiałów budowlanych, z którego chcą korzystać od 1 do 7 dni. Elastyczne warunki najmu, atrakcyjna cena oraz różnorodność w zakresie wyboru rodzaju pojazdu to atuty naszej oferty.

Jak z niej skorzystać? Decydując się na wynajem samochodów dostawczych w Warszawie, wystarczy skontaktować się z nami osobiście, telefonicznie lub przez formularz dostępny na stronie internetowej. Dokonamy wówczas rezerwacji wybranego pojazdu oraz pomożemy w dopełnieniu formalności związanych z najmem. Usługa realizowana jest na podstawie umowy zawieranej z klientem, w której określamy między innymi okres, na jaki samochód będzie wypożyczony.

Wynajem samochodów dostawczych

Wynajem samochodów dostawczych w naszej firmie to gwarancja, że pojazd jest sprawny technicznie oraz przystosowany do transportu określonego towaru. Szczególną wagę przywiązujemy do bezpieczeństwa, dlatego też dbamy o to, aby auta przeznaczone do wynajmu regularnie przechodziły badania techniczne oraz posiadały niezbędne ubezpieczenia, w tym obowiązkowe OC, autocasco oraz od następstw nieszczęśliwych wypadków.

Wynajem krótkoterminowy aut dostawczych w DST Rent Car to także duża elastyczność w zakresie czasu trwania umowy. Samochody wypożyczamy nawet na jeden dzień, co jest udogodnieniem dla klientów chcących jednorazowo skorzystać z pojazdu dostawczego. Oferujemy również możliwość przedłużenia umowy, wówczas jednak prosimy klientów o kontakt z naszym pracownikiem, który zweryfikuje dostępność wybranego auta, a także określi nową datę jego zwrotu.

Wynajem aut dostawczych Warszawa

Ile kosztuje wynajem aut dostawczych w Warszawie? Cennik jest zróżnicowany, a opłaty za korzystanie z samochodu rozliczane są w cyklach dziennych. Ostateczna wartość usługi szacowana jest między innymi na podstawie rodzaju pojazdu, z którego klient będzie korzystał. Ceny zaczynają się już od 170 zł brutto za dobę i ustalane są w momencie uzgodnienia szczegółów umowy. W cenę wliczone są wszelkie koszty związane z ubezpieczeniem pojazdu oraz pasażerów.

Aby skorzystać z usługi obejmującej wynajem krótkoterminowych dostawczaków w Warszawie, niezbędne jest także wpłacenie przez klienta kaucji. Aktualnie wynosi ona 1.000 zł i rozliczana jest w dniu zwrotu pojazdu. Zapraszamy do współpracy. Wystarczy skontaktować się z naszymi pracownikami, którzy pomogą w doborze pojazdu do planowanego wykorzystania, a także przedstawią warunki obejmujące wynajem krótkoterminowy aut dostawczych.

Oferta DST Rent Car

wynajem samochodów dostawczych warszawa

Opel Movano z windą

kontener + winda 750kgWymiary zabudowy:4200x2200x2190

wynajem samochodów dostawczych warszawa

Opel Movano LH32

- L3H2 (3,73m po podłodze)- 2.3 CDTI 130KM

samochód dostawczy bus opel wynajem warszawa

Opel Movano plandeka

- L3H2 (3,73m po podłodze)- 2.3 CDTI 130KM

wynajem busa warszawa

Opel Vivaro BUS

Extra Long z silnikiem 1.6 CDTI 120KM8 osób + kierowca

wózek widłowy wynajem warszawa

Wózek widłowy

Wymiary:długość ( bez wideł ) 2290 mm, szerokość 1070 mm, wysokość 2080 mm