ul. Reymonta 10, 05-090 Raszyn

facebook logo
Logo

Zadzwoń do nas

+48 512 613 746

Napisz wiadomość

biuro@dstrentcar.pl

Wynajem krótkoterminowy samochodów dostawczych

Wynajem krótkoterminowy samochodów dostawczych jest usługą, którą adresujemy do klientów poszukujących auta przystosowanego do przewozu mebli czy materiałów budowlanych, z którego chcą korzystać od 1 do 7 dni. Elastyczne warunki najmu, atrakcyjna cena oraz różnorodność w zakresie wyboru rodzaju pojazdu to atuty naszej oferty.

Jak z niej skorzystać? Decydując się na wynajem samochodów dostawczych w Warszawie, wystarczy skontaktować się z nami osobiście, telefonicznie lub przez formularz dostępny na stronie internetowej. Dokonamy wówczas rezerwacji wybranego pojazdu oraz pomożemy w dopełnieniu formalności związanych z najmem. Usługa realizowana jest na podstawie umowy zawieranej z klientem, w której określamy między innymi okres, na jaki samochód będzie wypożyczony.

Wynajem samochodów dostawczych

Wynajem samochodów dostawczych w naszej firmie to gwarancja, że pojazd jest sprawny technicznie oraz przystosowany do transportu określonego towaru. Szczególną wagę przywiązujemy do bezpieczeństwa, dlatego też dbamy o to, aby auta przeznaczone do wynajmu regularnie przechodziły badania techniczne oraz posiadały niezbędne ubezpieczenia, w tym obowiązkowe OC, autocasco oraz od następstw nieszczęśliwych wypadków.

Wynajem krótkoterminowy aut dostawczych w DST Rent Car to także duża elastyczność w zakresie czasu trwania umowy. Samochody wypożyczamy nawet na jeden dzień, co jest udogodnieniem dla klientów chcących jednorazowo skorzystać z pojazdu dostawczego. Oferujemy również możliwość przedłużenia umowy, wówczas jednak prosimy klientów o kontakt z naszym pracownikiem, który zweryfikuje dostępność wybranego auta, a także określi nową datę jego zwrotu.

Wynajem aut dostawczych Warszawa

Ile kosztuje wynajem aut dostawczych w Warszawie? Cennik jest zróżnicowany, a opłaty za korzystanie z samochodu rozliczane są w cyklach dziennych. Ostateczna wartość usługi szacowana jest między innymi na podstawie rodzaju pojazdu, z którego klient będzie korzystał. Ceny zaczynają się już od 170 zł brutto za dobę i ustalane są w momencie uzgodnienia szczegółów umowy. W cenę wliczone są wszelkie koszty związane z ubezpieczeniem pojazdu oraz pasażerów.

Aby skorzystać z usługi obejmującej wynajem krótkoterminowych dostawczaków w Warszawie, niezbędne jest także wpłacenie przez klienta kaucji. Aktualnie wynosi ona 1.000 zł i rozliczana jest w dniu zwrotu pojazdu. Zapraszamy do współpracy. Wystarczy skontaktować się z naszymi pracownikami, którzy pomogą w doborze pojazdu do planowanego wykorzystania, a także przedstawią warunki obejmujące wynajem krótkoterminowy aut dostawczych.

Oferta DST Rent Car

wynajem samochodów dostawczych warszawa

Opel Movano z windą

kontener + winda 750kgWymiary zabudowy:4200x2200x2190

wynajem samochodów dostawczych warszawa

Opel Movano LH32

- L3H2 (3,73m po podłodze)- 2.3 CDTI 130KM

samochód dostawczy bus opel wynajem warszawa

Opel Movano plandeka

- L3H2 (3,73m po podłodze)- 2.3 CDTI 130KM

wynajem busa warszawa

Opel Vivaro BUS

Extra Long z silnikiem 1.6 CDTI 120KM8 osób + kierowca

wózek widłowy wynajem warszawa

Wózek widłowy

Wymiary:długość ( bez wideł ) 2290 mm, szerokość 1070 mm, wysokość 2080 mm