ul. Reymonta 10, 05-090 Raszyn

facebook logo
Logo

Zadzwoń do nas

+48 512 613 746

Napisz wiadomość

biuro@dstrentcar.pl
Wynajem długoterminowy samochodów dostawczych

Wynajem długoterminowy samochodów dostawczych

wynajem samochodów dostawczych warszawa
Wypożyczalnia samochodów dostawczych Warszawa

Dbając o potrzeby naszych klientów, przygotowaliśmy dwa warianty wynajmu samochodów dostawczych i ciężarowych – długoterminowy i krótkoterminowy. Pierwsza opcja adresowana jest przede wszystkim do przedsiębiorców, którzy poszukują komfortowych i nowoczesnych pojazdów na okres od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu dni.

Zalety wynajmu długoterminowego

Wynajem długoterminowy samochodów dostawczych lub ciężarowych przełoży się na atrakcyjne warunki współpracy i niższe ceny, niż w przypadku wypożyczenia auta na maksymalnie tydzień.

Zalet wynajmu długoterminowego samochodów dostawczych jest wiele. Podstawową jest wygoda, ponieważ nie ma potrzeby, aby inwestowali Państwo we własną flotę. Wynajmując auto użytkowe lub ciężarowe nasi klienci otrzymają możliwość korzystania z nowoczesnego, świetnie wyposażonego samochodu bez konieczności zakupu.

Kolejną kwestią, która przemawia za skorzystaniem z wynajmu długoterminowego samochodów dostawczych, jest nie zaprzątanie sobie głowy naprawianiem i serwisowaniem auta oraz pilnowaniem terminów płatności za ubezpieczenie – wszystkim zajmujemy się my.

Wynajem długoterminowy samochodów dostawczych i ciężarowych

Samochody dostępne w ofercie wynajmu długoterminowego to synonim bezpieczeństwa, ponieważ regularnie doglądamy stanu technicznego aut i reagujemy od razu, gdy zauważymy jakiekolwiek nieprawidłowości.

Zadbaliśmy również o Państwa komfort – wynajmowane długoterminowo auta cechuje wygodne wnętrze i estetyczny design, zatem podróżowanie nawet w długie trasy jest bardzo przyjemne i nie stanowi żadnej przeszkody.

Szeroki wybór aut dostawczych na wynajem

Do Państwa dyspozycji są różne modele samochodów dostawczych i ciężarowych w wynajmie długoterminowym – m.in. Opel Movano czy Vivaro w zabudowie lub z plandeką.

Auta posiadają także różną ładowność – można przewozić przedmioty wielkogabarytowe czy materiały budowlane nawet do 750 kg (wówczas polecamy wynajem długoterminowy samochodu z windą, umożliwiający transport nawet ośmiu palet jednocześnie).

Nasi specjaliści pomogą Państwu w wyborze odpowiedniego auta, przygotują niezbędną dokumentację oraz ustalą zoptymalizowane warunki wynajmu długoterminowego samochodu dostawczego lub ciężarowego.

Wynajem długoterminowy samochodów – cennik

Cenimy sobie indywidualne podejście, dlatego oferujemy stworzenie kosztorysu wynajmu długoterminowego samochodów dostawczych w oparciu o kilka wytycznych. Mowa m.in. o czasie trwania wypożyczenia, a także rodzaju i dokładnej specyfikacji auta.

Zależy nam na Państwa satysfakcji, dlatego zapraszamy do kontaktu, abyśmy mogli ustalić szczegóły wynajmu długoterminowego i przedstawić swoje propozycje. Służymy pomocą, gdyby pojawiły się pytania.

Oferta DST Rent Car

wynajem samochodów dostawczych warszawa

Opel Movano z windą

kontener + winda 750kgWymiary zabudowy:4200x2200x2190

wynajem samochodów dostawczych warszawa

Opel Movano LH32

- L3H2 (3,73m po podłodze)- 2.3 CDTI 130KM

samochód dostawczy bus opel wynajem warszawa

Opel Movano plandeka

- L3H2 (3,73m po podłodze)- 2.3 CDTI 130KM

wynajem busa warszawa

Opel Vivaro BUS

Extra Long z silnikiem 1.6 CDTI 120KM8 osób + kierowca

wózek widłowy wynajem warszawa

Wózek widłowy

Wymiary:długość ( bez wideł ) 2290 mm, szerokość 1070 mm, wysokość 2080 mm