ul. Reymonta 10, 05-090 Raszyn

facebook logo
Logo

Zadzwoń do nas

+48 512 613 746

Napisz wiadomość

biuro@dstrentcar.pl
Wynajem samochodów dostawczych

Wynajem samochodów dostawczych Warszawa

Ładunki wielkogabarytowe, przeprowadzka lub remont w domu to najczęstsze sytuacje, wymagające zorganizowania transportu samochodem dostawczym. Auto osobowe nie zawsze jest wystarczające dla tego rodzaju przedsięwzięć, dlatego też do naszej oferty wprowadziliśmy wynajem samochodów dostawczych.

wynajem dostawczaka warszawa
Wynajem samochodów dostawczych Warszawa

Klientom proponujemy wypożyczenie samochodu o określonej ładowności, który przystosowany jest do transportu dużych przedmiotów. Dysponujemy pojazdami: Volkswagen LT35 oraz Iveco Deaily Max, które przygotowane są do przewozu ładunków wielkogabarytowych, w tym materiałów budowlanych.

Bezpieczeństwo

Wszystkie oferowane przez nas pojazdy posiadają aktualne badania techniczne oraz ubezpieczenie. Regularne przeglądy mechaniczne samochodów gwarantują, iż wypożyczają Państwo bezpieczne i sprawne auto. Oferujemy elastyczne warunki najmu, w zależności od ilości dni, na jakie Klient wypożycza samochód. Pojazdy wyposażone są w systemy ABS, ESP, ASR. Posiadają hak holowniczy, komputer pokładowy, radio CD, elektrycznie otwierane szyby oraz wspomaganie kierownicy.

W cenę dziennego najmu wliczone są wszelkie opłaty związane z ubezpieczeniem pojazdu i pasażerów. Umożliwiamy wynajęcie pojazdów na 1 dzień, a nawet na okres miesięczny lub dłuższy. Długoterminowy wynajem samochodów dostawczych pozwala na obniżenie kosztów usługi.

Łatwe formalności

Nasze samochody można wynająć, rezerwując konkretny pojazd za pośrednictwem strony internetowej, dzwoniąc do biura firmy lub bezpośrednio w naszej siedzibie. Klient zawiera umowę najmu pojazdu, określającą datę wypożyczenia oraz przewidywanego zwrotu auta. Daty traktujemy umownie, dopasowując długość obowiązywania umowy do bieżących potrzeb Klienta. Osoby, które chcą dłużej korzystać z pojazdu, mogą elastycznie dokonać przedłużenia najmu, kontaktując się z pracownikami DST Rent Car.

Podpisując umowę, będziecie Państwo zobowiązani jedynie do wpłaty zwrotnej kaucji za wypożyczany samochód.  Wynajętymi pojazdami można podróżować w kraju, a po wcześniejszym uzgodnieniu z naszymi pracownikami, transportować towary również poza granice Polski. Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się ze szczegółami oferty obejmującej wynajem samochodów dostawczych.

Oferta DST Rent Car

wynajem samochodów dostawczych warszawa

Opel Movano z windą

kontener + winda 750kgWymiary zabudowy:4200x2200x2190

wynajem samochodów dostawczych warszawa

Opel Movano LH32

- L3H2 (3,73m po podłodze)- 2.3 CDTI 130KM

samochód dostawczy bus opel wynajem warszawa

Opel Movano plandeka

- L3H2 (3,73m po podłodze)- 2.3 CDTI 130KM

wynajem busa warszawa

Opel Vivaro BUS

Extra Long z silnikiem 1.6 CDTI 120KM8 osób + kierowca

wózek widłowy wynajem warszawa

Wózek widłowy

Wymiary:długość ( bez wideł ) 2290 mm, szerokość 1070 mm, wysokość 2080 mm