ul. Reymonta 10, 05-090 Raszyn

facebook logo
Logo

Zadzwoń do nas

+48 512 613 746

Napisz wiadomość

biuro@dstrentcar.pl

Wynajem samochodu dostawczego (furgonetki) Raszyn

Wynajem samochodu dostawczego (furgonetki) Raszyn

Niekwestionowana wygoda, niższe koszty w stosunku do zakupienia pojazdu oraz atrakcyjne warunki wynajmu samochodu dostawczego w Raszynie sprawiają, że usługa wypożyczenia auta ciężarowego do 3,5 tony stale zyskuje na popularności.

Dlaczego warto postawić na wynajem samochodu dostawczego?

  • Wynajem furgonetki jest komfortową formą pozyskania pojazdu nawet na kilka godzin czy dni.
  • Taka opcja okaże się niezwykle pomocna chociażby podczas przeprowadzki lub nagłej awarii własnego samochodu dostawczego.
  • Wynajem auta ciężarowego do 3,5 tony to także świetna alternatywa do zakupu nowych pojazdów, w momencie chęci poszerzenia firmowej floty.

Oferta naszej wypożyczalni furgonetek w Raszynie jest kompleksowa i dostosowana do potrzeb wszystkich kontrahentów – zarówno tych z sektora prywatnego, jak i biznesowego.

Możemy zaproponować Państwu wynajem samochodu dostawczego w formie umowy krótko- lub długoterminowej. Istnieje możliwość wypożyczenia furgonetki na wyłączność lub skorzystania z pomocy naszych doświadczonych kierowców. Warunki wynajmu ciężarówki zależne są od indywidualnych preferencji klientów.

Wynajem furgonetki – Raszyn

wynajem samochodów warszawa
Wynajem samochodu dostawczego Raszyn

Kontrahentom prywatnym oraz biznesowym proponujemy nie tylko elastyczne warunki wynajmu furgonetki w Raszynie na okres krótko- lub długoterminowy, ale także szeroką gamę samochodów ciężarowych do 3,5 tony.

W skład naszej zróżnicowanej floty pojazdów wchodzą m.in. Opel Movano w wersji z plandeką, zabudową lub windą. Możliwy jest również wynajem samochodów osobowych w wariancie 9-osobowym (w tym przypadku możemy zaproponować model Vivaro marki Opel).

Z uwagi na potrzeby klientów, przygotowaliśmy i wdrożyliśmy do naszej oferty usługę wynajmu furgonetki wraz z kierowcą.

  • Doświadczeni fachowcy zajmą się nie tylko dostarczeniem towarów z określonego miejsca do punktu docelowego, ale również przejmą od Państwa obowiązek załadunku i rozładunku mienia.
  • Wynajmując ciężarówkę do 3,5 tony w Raszynie wraz z kierowcą, kontrahenci nie będą zobligowani do prowadzenia pojazdu, tym samym oszczędzając swój cenny czas i często także sporo stresu.
Sprawdź również:  Jak zdobyć uprawnienia na wózek widłowy?

Wynajem samochodu dostawczego Raszyn

wynajem busa warszawa
Wynajem furgonetki Raszyn

Cenimy sobie indywidualne podejście, dlatego szczegóły i warunki współpracy omówimy z Państwem podczas osobistej rozmowy. Podobnie w przypadku kosztorysu wynajmu furgonetki w Raszynie. Gwarantujemy pełen profesjonalizm, rzetelność oraz terminowość.

Pozostajemy do Państwa dyspozycji i zapraszamy do kontaktu! Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania z zakresu wynajmu furgonetek i nie tylko.

Udostępnij: