Transport wózków widłowych

W naszej ofercie znajdziecie Państwo usługę obejmującą transport maszyn budowlanych. Dysponujemy pojazdami przystosowanymi do przewozu różnego rodzaju urządzeń, znajdujących zastosowanie podczas realizowanej inwestycji. Transportujemy sprzęt wypożyczony u nas, jak również maszyny będące własnością Zleceniodawcy.

Usługa dedykowana jest tym Klientom, którzy poszukują bezpiecznego i sprawnego transportu sprzętu budowlanego, nie posiadając własnego pojazdu, umożliwiającego przewiezienie wózka widłowego, czy innych urządzeń niezbędnych podczas wykonywanych prac.

Transport wózków widłowych

Jednym z częściej realizowanych jest transport wózków widłowych. Dysponujemy specjalistycznymi pojazdami, które umożliwiają bezpieczny i sprawny transport wózków widłowych. Nasi pracownicy cechują się odpowiedzialnością i terminowością, dlatego też macie Państwo gwarancję, iż sprzęt niezbędny na budowie dotrze na miejsce sprawnie, w ustalonym wcześniej czasie.

Umożliwiamy transport wózków widłowych, które wypożyczane są bezpośrednio u nas lub też sprzętu będącego w posiadaniu Klienta. Oferta adresowana jest do firm, które nie posiadają własnego pojazdu lub uległ on awarii. Funkcjonujemy w formule door-to-door, dowożąc sprzęt pod adres wskazany przez Klienta. Urządzenia przed transportem są odpowiednio zabezpieczane, aby uniemożliwić ich przemieszczanie się i wystąpienie jakichkolwiek uszkodzeń.

Przewóz maszyn budowlanych

Przewóz maszyn budowlanych realizowany jest w oparciu o własną flotę pojazdów, przystosowanych pod kątem ładowności oraz wyposażenia do transportu różnorodnych sprzętów. Zajmujemy się przewozem niewielkich urządzeń, a także sprzętu wielkogabarytowego, realizując na przykład transport betoniarek.

Nasze usługi obejmują również wynajem przyczep, umożliwiających samodzielne przewiezienie niezbędnego sprzętu. Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się ze szczegółami oferty. Przekażemy Państwu wszelkie niezbędne informacje związane ze zlecaniem usług transportu maszyn i urządzeń budowlanych, rezerwując dogodny termin.

Oferta DST Rent Car

Opel Movano z windą

kontener + winda 750kg
Wymiary zabudowy:
4200x2200x2190

Opel Movano LH32

- L3H2 (3,73m po podłodze)
- 2.3 CDTI 130KM

Opel Movano plandeka

- L3H2 (3,73m po podłodze)
- 2.3 CDTI 130KM

Opel Vivaro BUS

Extra Long z silnikiem 1.6 CDTI 120KM
8 osób + kierowca

Wózek widłowy

Wymiary:
długość ( bez wideł ) 2290 mm, szerokość 1070 mm, wysokość 2080 mm

Close Menu

ZAREZERWUJ