Wynajem wózków widłowych

Nasza propozycja obejmuje także wynajem wózków widłowych. Umożliwiamy Klientom skorzystanie z kilku wariantów tej oferty, dopasowanych do ich indywidualnych wymagań i potrzeb technologicznych. Awaria własnego sprzętu, oczekiwanie na nowe urządzenie lub też konieczność wykonania wąskiego zakresu prac z wykorzystaniem wózka podnośnikowego to główne czynniki, które determinują potrzebę skorzystania z oferty wypożyczalni.

Dysponujemy sprzętem o różnym przeznaczeniu, posiadającym niezbędną rejestrację w Urzędzie Dozoru Technicznego. Każdy wózek przechodzi okresowe przeglądy serwisowe, gwarantujące niezawodność i bezpieczeństwo korzystania z niego. Realizujemy także transport sprzętu do Klienta.

Krótkoterminowy wynajem wózków widłowych

Osobom, które poszukują wózków widłowych do realizacji niewielkiego zakresu prac, proponujemy krótkoterminowy najem wózków. Duży wybór modeli, a także niezbędnego osprzętu to wyróżnik naszej oferty. Krótkoterminowy najem realizujemy na rzecz przedsiębiorców, którzy nie posiadają w swoich zasobach wózków lub sprzęt będący ich własnością uległ awarii.

Elementem oferty jest również możliwość skorzystania z usług naszych operatorów, którzy posiadają określone prawem uprawnienia do obsługi wózków. Wynajem wózka widłowego z operatorem to rozwiązanie pozwalające na szybką realizację zadań, wymagających wykorzystania podnośnika, bez konieczności zatrudniania dodatkowego personelu.

Długoterminowy wynajem wózków widłowych

Przedsiębiorcom, którzy chcą wykorzystać wózek widłowy przy prowadzonych pracach przez dłuższy czas, umożliwiamy wynajem długoterminowy. To rozwiązanie pozwalające na optymalizację ekonomiczną kosztów najmu, a także niwelujące konieczność zakupu drogiego sprzętu, który ma być wykorzystany jedynie okresowo.

Dysponujemy flotą wózków o różnym przeznaczeniu technologicznym. Nasi pracownicy pomogą w wyborze właściwego modelu, a także zaproponują rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb Klienta. Zapraszamy do kontaktu, aby poznać szczegóły oferty i wstępny kosztorys najmu wózka widłowego.

Oferta DST Rent Car

Opel Movano z windą

kontener + winda 750kg
Wymiary zabudowy:
4200x2200x2190

Opel Movano LH32

- L3H2 (3,73m po podłodze)
- 2.3 CDTI 130KM

Opel Movano plandeka

- L3H2 (3,73m po podłodze)
- 2.3 CDTI 130KM

Opel Vivaro BUS

Extra Long z silnikiem 1.6 CDTI 120KM
8 osób + kierowca

Wózek widłowy

Wymiary:
długość ( bez wideł ) 2290 mm, szerokość 1070 mm, wysokość 2080 mm

Close Menu

ZAREZERWUJ