ul. Reymonta 10, 05-090 Raszyn

Logo

Zadzwoń do nas

+48 512 613 746

Napisz wiadomość

biuro@dstrentcar.pl

Wynajem wózków widłowych

Nasza propozycja obejmuje także wynajem wózków widłowych. Umożliwiamy Klientom skorzystanie z kilku wariantów tej oferty, dopasowanych do ich indywidualnych wymagań i potrzeb technologicznych. Awaria własnego sprzętu, oczekiwanie na nowe urządzenie lub też konieczność wykonania wąskiego zakresu prac z wykorzystaniem wózka podnośnikowego to główne czynniki, które determinują potrzebę skorzystania z oferty wypożyczalni.

Wynajem wózka widłowego w naszej firmie to gwarancja niezawodności sprzętu. Dysponujemy wózkami o różnym przeznaczeniu, posiadającymi niezbędną rejestrację w Urzędzie Dozoru Technicznego. Każdy widlak przechodzi okresowe przeglądy serwisowe, zapewniające bezpieczeństwo korzystania z niego. Realizujemy także transport sprzętu do Klienta.

Wynajem wózka widłowego

Wynajem wózka widłowego realizujemy w dwóch schematach. Pierwszym z nich jest najem krótkoterminowy, który umożliwia korzystanie ze sprzętu przez kilka dni, potrzebnych do realizacji niewielkiego zakresu prac. To częsty sposób na zapewnienie właściwego wyposażenia swojej firmie, gdy własny wózek widłowy uległ awarii lub też przedsiębiorca nie posiada tego rodzaju sprzętu na wyposażeniu. Oferta obejmująca wózki widłowe i ich wynajem to także możliwość skorzystania z pomocy naszych operatorów. Posiadają oni określone prawem uprawnienia do obsługi widlaków. Wynajem wózka widłowego w Warszawie z operatorem to rozwiązanie pozwalające na szybką realizację zadań, wymagających wykorzystania podnośnika, bez konieczności zatrudniania dodatkowego personelu.

Kolejną propozycją, adresowaną do naszych klientów, jest długoterminowy wynajem wózka widłowego. Czym charakteryzuje się ta oferta? Jest to rozwiązanie pozwalające na korzystanie z widlaka przed dłuższy czas, optymalizujące jednocześnie koszt najmu. Podpisując długoterminową umowę, mają państwo gwarancję uzyskania atrakcyjnej ceny. Zapewniamy pełny serwis widlaków, dlatego też klienci nie muszą zajmować się awariami sprzętu, czy też koniecznością jego konserwacji.

Wózki widłowe wynajem Warszawa

Wózki widłowe wynajem Warszawa to oferta adresowana przede wszystkim do przedsiębiorców. Dysponujemy widlakami o różnym przeznaczeniu technologicznym, dzięki czemu można dopasować sprzęt do swoich potrzeb oraz przewidywanego wykorzystania. Wszystkie wózki udostępniane klientom mają aktualne przeglądy techniczne i są ubezpieczone. W razie wystąpienia awarii wystarczy skontaktować się z nami, abyśmy mogli dostarczyć państwu urządzenie zastępcze i odebrać uszkodzony wózek do naprawy. Wynajem wózków widłowych w Warszawie realizowany jest na podstawie umowy, zawartej z klientem, w której określony jest między innymi czas najmu, a także cena usługi.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy. Nasi specjaliści pomogą w wyborze właściwego modelu, a także zaproponują rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta. Wózki widłowe Warszawa to wynajem krótko i długoterminowy, w zależności od państwa potrzeb. Podczas wstępnej rozmowy ustalimy także koszt najmu oraz uzgodnimy termin i miejsce dostawy wózka.

Oferta DST Rent Car

Opel Movano z windą

kontener + winda 750kg Wymiary zabudowy: 4200x2200x2190

Opel Movano LH32

- L3H2 (3,73m po podłodze) - 2.3 CDTI 130KM

Opel Movano plandeka

- L3H2 (3,73m po podłodze) - 2.3 CDTI 130KM

Opel Vivaro BUS

Extra Long z silnikiem 1.6 CDTI 120KM 8 osób + kierowca

Wózek widłowy

Wymiary: długość ( bez wideł ) 2290 mm, szerokość 1070 mm, wysokość 2080 mm