ul. Reymonta 10, 05-090 Raszyn

Logo

Zadzwoń do nas

+48 512 613 746

Napisz wiadomość

biuro@dstrentcar.pl

Wynajem z kierowcą

Wynajem samochodów dostawczych z kierowcą

W naszej ofercie posiadamy wynajem samochodów dostawczych z kierowcą. Jest to usługa dedykowana Klientom, którzy poszukują kompleksowych rozwiązań w zakresie transportu. Dysponujemy flotą pojazdów przystosowaną do przewozu ładunków wielkogabarytowych, materiałów budowlanych, a także mebli.

Wykonując prace remontowe w domu lub przeprowadzając się do nowego mieszkania, korzystając z oferty DST Rent Car, można bezpiecznie i sprawnie przewieźć wszystkie przedmioty. Nasze usługi, realizowane w formule „door-to-door”, obejmują podstawienie samochodu z kierowcą w określone miejsce oraz transport pod wskazany przez Klienta adres.

Auta dostawcze

Dysponujemy autami dostawczymi, które pozwalają na transport różnego rodzaju ładunków.

Wszystkie pojazdy posiadają aktualne badania techniczne, pozwalające na bezpieczne poruszanie się w ruchu drogowym. Wyposażone są także w funkcjonalną przestrzeń ładunkową, która umożliwia ergonomiczne rozmieszczenie przewożonych przedmiotów.

Doświadczeni kierowcy

Decydując się na wynajem samochodu dostawczego z kierowcą, mają Państwo gwarancję, iż auto poprowadzi doświadczony pracownik naszej firmy, który posiada wszelkie niezbędne uprawnienia. Stawiamy przede wszystkim na bezpieczeństwo zarówno pasażerów, jak również przewożonego mienia, dlatego też zatrudniamy kierowców z doświadczeniem drogowym w zakresie transportu.

Naszych pracowników cechuje terminowość i rzetelność, co pozwala na realizację usług  zgodnie z harmonogramem ustalonym z Klientem. Współpracujemy z osobami prywatnymi oraz przedsiębiorcami. Chcąc zapoznać się szczegółowo z ofertą obejmującą wynajem samochodów dostawczych z kierowcą, zapraszamy do kontaktu z naszym biurem. Pracownicy przekażą wszelkie niezbędne informacje, a także przygotują kompleksową wycenę usługi.

Oferta DST Rent Car

Opel Movano z windą

kontener + winda 750kg Wymiary zabudowy: 4200x2200x2190

Opel Movano LH32

- L3H2 (3,73m po podłodze) - 2.3 CDTI 130KM

Opel Movano plandeka

- L3H2 (3,73m po podłodze) - 2.3 CDTI 130KM

Opel Vivaro BUS

Extra Long z silnikiem 1.6 CDTI 120KM 8 osób + kierowca

Wózek widłowy

Wymiary: długość ( bez wideł ) 2290 mm, szerokość 1070 mm, wysokość 2080 mm