Wynajem krótkoterminowy

Wynajem samochodów dostawczych krótkoterminowy

Osobom, które potrzebują auta do transportu mebli czy materiałów budowlanych na kilka dni, proponujemy wynajem samochodów dostawczych krótkoterminowy. To oferta, która posiada zindywidualizowany cennik, a opłaty za wypożyczenie auta rozliczane są w cyklu dziennym. Ceny, w zależności od wybranego modelu samochodu, zaczynają się już od 170 zł brutto za dobę.

W koszty wliczone są wszelkie obciążenia związane z ubezpieczeniem pojazdu oraz pasażerów. Klienci, w chwili podpisania umowy, wpłacają zwrotną kaucję w kwocie 1.000 zł, która rozliczana jest w dniu zwrotu auta. Nasza oferta obejmuje także wypożyczenie samochodu dostawczego nawet na jeden dzień.

Rezerwacja pojazdu

Prowadząc prace remontowe w domu lub przygotowując przeprowadzkę, można w każdej chwili dokonać rezerwacji jednego z pojazdów dostawczych. Wynajem „ad hoc” można zrealizować poprzez formularz rezerwacyjny na naszej stronie, dzwoniąc do DST Rent Car lub odwiedzając biuro firmy. Pomożemy w dopełnieniu wszelkich formalności, a także w doborze odpowiedniego modelu samochodu.

Wynajem samochodów dostawczych krótkoterminowy obejmuje okres od 1 do 7 dni. Umowa może być elastycznie przedłużona, jeśli nadal potrzebują Państwo samochodu dostawczego, a auto nie zostało wcześniej zarezerwowane przez innego Klienta. W takiej sytuacji niezbędny jest kontakt z naszymi pracownikami, aby ustalić nową datę zwrotu pojazdu.

Flota

Dysponujemy samochodami dostawczymi, które różnicuje przede wszystkim wyposażenie oraz gabaryty. Wszystkie auta mają aktualne badania techniczne, ubezpieczenia w zakresie odpowiedzialności cywilnej, autocasco oraz następstw nieszczęśliwych wypadków, a także przechodzą rygorystyczne przeglądy mechaniczne.

Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Pracownicy DST Rent Car udzielą wszelkich informacji oraz pomogą w wyborze najkorzystniejszego dla Państwa wariantu wynajmu samochodu.

Oferta DST Rent Car

Opel Movano z windą

kontener + winda 750kg
Wymiary zabudowy:
4200x2200x2190

Opel Movano LH32

- L3H2 (3,73m po podłodze)
- 2.3 CDTI 130KM

Opel Movano plandeka

- L3H2 (3,73m po podłodze)
- 2.3 CDTI 130KM

Opel Vivaro BUS

Extra Long z silnikiem 1.6 CDTI 120KM
8 osób + kierowca

Wózek widłowy

Wymiary:
długość ( bez wideł ) 2290 mm, szerokość 1070 mm, wysokość 2080 mm

Close Menu

ZAREZERWUJ