Wynajem długoterminowy

Wynajem samochodów dostawczych długoterminowy

Przygotowana przez nas oferta obejmuje najem aut krótko i długoterminowy. Wynajem samochodów dostawczych długoterminowy dedykowany jest Klientom, którzy poszukują pojazdu na kilkanaście lub kilkadziesiąt dni. Wybierając tę opcję, zyskują Państwo atrakcyjniejsze warunki cenowe niż przy wynajmie krótkoterminowym.

Rezerwacji pojazdu można dokonać bezpośrednio na naszej stronie internetowej, dzwoniąc do firmy lub też kontaktując się z nami osobiście. Pracownicy pomogą w wyborze odpowiedniego pojazdu, przygotują niezbędne dokumenty oraz ustalą indywidualne warunki cenowe najmu.

Flota dopasowana do potrzeb Klientów

Dysponujemy samochodami dostawczymi, które pozwalają na przewożenie ładunków wielkogabarytowych, materiałów remontowych, czy będą pomocne przy przeprowadzkach. Posiadamy w ofercie dwa modele aut, o zróżnicowanym wyposażeniu oraz wielkości przestrzeni ładunkowej.

Atrakcyjna oferta

Klienci, którzy decydują się na najem długoterminowy, korzystają z preferencyjnego cennika, ustalonego indywidualnie dla tego rodzaju usług. Opłata za wynajem pobierana jest z góry za określony w umowie okres rozliczeniowy. Jeśli pierwotnie wskazany czas obowiązywania kontraktu nie będzie dla Państwa wystarczający, można go przedłużyć, kontaktując się z pracownikami naszej firmy.

Na znaczne oszczędności mogą liczyć Klienci, którzy decydują się na wynajem samochodu dostawczego na okres powyżej 15 dni. Inny cennik obowiązuje także w sytuacji, kiedy chcą Państwo skorzystać z naszej oferty przez pełny miesiąc kalendarzowy. Zapraszamy do kontaktu i ustalenia szczegółów przyszłej współpracy.

Oferta DST Rent Car

Opel Movano z windą

kontener + winda 750kg
Wymiary zabudowy:
4200x2200x2190

Opel Movano LH32

- L3H2 (3,73m po podłodze)
- 2.3 CDTI 130KM

Opel Movano plandeka

- L3H2 (3,73m po podłodze)
- 2.3 CDTI 130KM

Opel Vivaro BUS

Extra Long z silnikiem 1.6 CDTI 120KM
8 osób + kierowca

Wózek widłowy

Wymiary:
długość ( bez wideł ) 2290 mm, szerokość 1070 mm, wysokość 2080 mm

Close Menu

ZAREZERWUJ