ul. Reymonta 10, 05-090 Raszyn

Logo

Zadzwoń do nas

+48 512 613 746

Napisz wiadomość

biuro@dstrentcar.pl

Wynajem długoteminowy samochodów dostawczych

Wynajem długoterminowy samochodów dostawczych

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, do oferty wprowadziliśmy wynajem długoterminowy samochodów dostawczych. To usługa adresowana do osób poszukujących pojazdu transportowego na kilkanaście lub kilkadziesiąt dni. Wybierając tę opcję, zyskują Państwo atrakcyjniejsze warunki cenowe niż przy wynajmie krótkoterminowym.

Dysponujemy pojazdami o zróżnicowanym tonażu oraz przeznaczeniu. Wszystkie samochody wyposażone są w niezbędne systemy poprawiające komfort i bezpieczeństwo podróżowania. Aby skorzystać z wynajmu długoterminowego dostawczych pojazdów, wystarczy skontaktować się z nami, a pracownicy DST Rent Car pomogą w wyborze odpowiedniego auta, przygotują niezbędne dokumenty oraz ustalą indywidualne warunki cenowe najmu.

Wynajem długoterminowy aut dostawczych

Ofertę, obejmującą wynajem długoterminowy aut dostawczych, dostosowujemy do państwa oczekiwań. Dysponujemy samochodami pozwalającymi na przewożenie ładunków wielkogabarytowych czy materiałów budowlanych. Dostawczaki będą również pomocne przy przeprowadzkach. Posiadamy w ofercie auta o zróżnicowanym wyposażeniu oraz wielkości przestrzeni ładunkowej.

Klienci chcący przewieźć materiały ciężkie lub wielkogabarytowe, mogą wybrać samochód z windą, umożliwiający transport nawet 8 palet, układanych po 4 sztuki na każdą stronę. Winda ma udźwig 750 kg, dzięki czemu bez trudu mogą państwo załadować i rozładować transportowany towar. Wynajem długoterminowy aut dostawczych realizowany jest na podstawie wcześniejszej rezerwacji konkretnego pojazdu. Wystarczy skontaktować się z nami, aby ustalić wszystkie szczegóły najmu.

Wynajem długoterminowy samochodów dostawczych cennik

Klienci, którzy decydują się na wynajem długoterminowy samochodu dostawczego, korzystają z preferencyjnego cennika, ustalonego indywidualnie dla tego rodzaju usług. Opłata za wynajem pobierana jest z góry za określony w umowie okres rozliczeniowy. Jeśli pierwotnie wskazany czas obowiązywania kontraktu nie będzie dla Państwa wystarczający, można go przedłużyć, kontaktując się z pracownikami naszej firmy.

Wynajem długoterminowy samochodów dostawczych ma cennik zróżnicowany, między innymi w zależności od rodzaju wybranego pojazdu, a także czasu, na jaki zostanie zawarta umowa. Na znaczne oszczędności mogą liczyć Klienci, którzy decydują się na wynajem długoterminowy samochodu dostawczego na okres powyżej 15 dni. Inny cennik obowiązuje także w sytuacji, kiedy chcą państwo skorzystać z naszej oferty przez pełny miesiąc kalendarzowy. Zapraszamy do kontaktu i ustalenia szczegółów przyszłej współpracy.

Oferta DST Rent Car

Opel Movano z windą

kontener + winda 750kg Wymiary zabudowy: 4200x2200x2190

Opel Movano LH32

- L3H2 (3,73m po podłodze) - 2.3 CDTI 130KM

Opel Movano plandeka

- L3H2 (3,73m po podłodze) - 2.3 CDTI 130KM

Opel Vivaro BUS

Extra Long z silnikiem 1.6 CDTI 120KM 8 osób + kierowca

Wózek widłowy

Wymiary: długość ( bez wideł ) 2290 mm, szerokość 1070 mm, wysokość 2080 mm