ul. Reymonta 10, 05-090 Raszyn

Logo

Zadzwoń do nas

+48 512 613 746

Napisz wiadomość

biuro@dstrentcar.pl

Wypożyczalnia wózków widłowych. Czy warto korzystać?

Awaria własnego sprzętu czy konieczność jednorazowego skorzystania z profesjonalnych urządzeń to kłopoty, które rozwiązuje wypożyczalnia wózków widłowych. Oferta dopasowana jest do potrzeb każdego przedsiębiorcy – niezależnie od branży, w jakiej działa. Rozwiązanie to ma wiele zalet, a jedną z nich – którą najczęściej wymieniają klienci wypożyczalni – jest oszczędność czasu i pieniędzy.

Na czym polega wspomniana oszczędność? Dzięki zróżnicowanej ofercie wypożyczalni, przedsiębiorcy nie muszą inwestować środków w zakup własnego wózka. Tym bardziej nie jest to uzasadniony wydatek, gdy sprzęt potrzebny jest jedynie do wykonania konkretnego, jednorazowego zadania. Korzystając z wypożyczalni, można bez trudu podjąć się realizacji kontraktu, nawet w sytuacji, gdy nie dysponujecie personelem uprawnionym do obsługi widlaków.

Wózki widłowe wypożyczalnia

Jak wspomnieliśmy wcześniej, wasi pracownicy nie muszą kończyć szkoleń i zdawać egzaminów, aby obsługiwać wózki widłowe. Wypożyczalnia zapewnia wynajem sprzętu wraz z doświadczonym operatorem. To znów znaczna oszczędność czasu i firmowych pieniędzy, których nie trzeba przeznaczać na kosztowne szkolenia, tym bardziej że wózek będzie potrzebny do realizacji konkretnych czynności.

Dostępny w wypożyczalni sprzęt przeznaczony jest do różnorodnych zadań. Można więc zdecydować się na wynajem widlaka do pracy w magazynie, w sklepie czy na placu budowy. Inną zaletą tego rozwiązania jest także bezpieczeństwo i minimalizacja kosztów związanych z serwisowaniem, ubezpieczaniem oraz konserwacją sprzętu. Wszystkie te elementy bierze bowiem na siebie wypożyczalnia wózków widłowych.

Wypożyczenie wózka widłowego cena

Skoro mówimy o oszczędnościach, czyli wymiarze finansowym, jaki charakteryzuje wypożyczenie wózka widłowego, istotna jest cena usługi. W tym przypadku wartość najmu zależna jest od kilku zmiennych. Pierwszym czynnikiem decydującym o kwocie, jaką trzeba zapłacić za wynajem, jest czas trwania umowy. Warto dodać, że długoterminowy wynajem wózków widłowych z zasady jest bardziej opłacalny. Im dłużej korzystasz ze sprzętu, tym niższa jest opłata przeliczana na jeden dzień wynajmu.

Innym ważnym aspektem cenotwórczym jest opcja, na jaką się zdecydujesz, czyli sam wózek lub z operatorem. W wersji, w której wynajmujesz sprzęt wraz z obsługą, musisz liczyć się z dodatkowym kosztem. Warto więc wcześniej skontaktować się z wypożyczalnią, aby oszacować wartość najmu widlaka, w różnych wersjach. Istotny będzie także rodzaj sprzętu. Wynajem wózków kompaktowych jest z pewnością tańszy niż sprzętu, który przeznaczony jest do realizacji skomplikowanych prac.

Czy warto korzystać z wypożyczalni wózków widłowych? Jak widać na powyższych przykładach – oczywiście! To elastyczne rozwiązanie, które można dopasować do swoich potrzeb oraz harmonogramu zakontraktowanych prac. Gdzie możecie sprawdzić, jakie warunki proponuje wypożyczalnia wózków widłowych? Warszawa jest miastem, w którym DST Rent Car obsługuje swoich klientów, oferując kompleksowe rozwiązania w zakresie najmu widlaków. Wystarczy skontaktować się z pracownikami wypożyczalni, aby uzyskać wszelkie niezbędne informacje i zarezerwować wózek, jakiego potrzebujecie.

Udostępnij: